Zwierzęta cierpią w milczeniu - podaruj im szansę na leczenie

Fundacja

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne powstała, aby pomagać ludziom w leczeniu ich zwierząt. Została założona przez osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny – są wśród nas zarówno lekarze weterynarii, jak i osoby kompletnie nie związane z leczeniem zwierzą. Wszyscy patrzymy w jednym kierunku: chcemy podarować szansę na leczenie zwierzętom, które inaczej byłyby tej szansy pozbawione.

Nasze cele

Celem działania Fundacji Towarzystwo Weterynaryjne jest pomoc ludziom w trudnej sytuacji materialnej w leczeniu ich zwierząt oraz wsparcie weterynaryjne zwierząt porzuconych bądź też przebywających w domach tymczasowych. Zrzeszamy w naszych szeregach lekarzy weterynarii, których empatia na ból i cierpienie zwierząt jest wyjątkowa nawet wśród tej grupy zawodowej.

1,5%

Leczenie zwierząt wymaga bardzo dużego zaangażowania zarówno emocjonalnego, jak i finansowego. W tym roku, przy Waszej pomocy, mamy dużą szanse pokonać ból u bardzo wielu zwierząt, ponieważ po raz pierwszy możemy liczyć na Wasze wsparcie w postaci 1,5% podatku. Razem z Wami będziemy mogli uchronić więcej zwierząt przed życiem w bólu lub śmiercią w męczarniach.


Jak pomóc - Program PIT?

W rocznym zeznaniu podatkowym wystarczy podać numer KRS

KRS 0000406362

oraz kwotę 1,5% podatku, wynikającego z zeznania podatkowego,
po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Rozlicz się samodzielnie w 5min.
POBIERZ PROSTY PROGRAM

Udostępnij wydarzenie na FB!
Wyślij maile do jak największej ilości ludzi!


Kampania
„Zwierzęta cierpią w milczeniu”

W ramach naszej kampanii staramy się zwrócić uwagę na 2 istotne zagadnienia: po pierwsze uświadomienie ludziom, że zwierzęta odczuwają ból i cierpią z tego powodu tak samo jak ludzie, a po drugie, że zwierzęta nie werbalizują, nie manifestują bólu w sposób znany człowiekowi i dlatego my ludzie mamy duży problem z rozpoznawalnością bólu u swoich pupili. Skoro pies czy kot nie piszczy, nie jęczy, nie płacze to może nam się wydawa, że wszystko jest z nim w porządku i ze nie odczuwa on żadnego bólu. Tymczasem u zwierząt tak to nie działa. Leżąc w kącie po cichu, w zupełnym milczeniu nasz zwierzak może być skazany na niewyobrażalne cierpienie, z którego my nawet sobie możemy nie zdawać sprawy.

Partnerzy Kampanii